Як збільшити довіру до COVID-вакцин, пояснив глава Донецької ОДА

Павел Кириленко. Фото: kanaldom.tv

Наявність побічних ефектів та ефективність вакцини для захисту від інфікування коронавірусом — головні чинники, які впливають на довіру громадян до COVID-вакцинації. Про це сьогодні, 7 квітня, в інтерв'ю телеканалу "Дом" розповів очільник Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

"Щоб змінити ставлення до вакцинації, препарат повинен показати свою результативність за кількома напрямками. Перше — це побічні ефекти. Якщо не брати до уваги допустимих побічних ефектів, наприклад, підвищення температури тіла, нездужання протягом одного — трьох днів, то гострих фактів зафіксовано не було. Природно, ми тримаємо руку на пульсі щодо таких ситуацій — і серед військових, і серед місцевого населення", — розповів Кириленко.

Він нагадав, що в першій партії, яку отримала Донецька область, було 21,2 тис. доз вакцини від COVID-19. Понад 13 тис. із них віддали військовим, яких щепили у межах першого етапу вакцинації.

Другий фактор, який впливає на довіру до вакцини — її ефективність. Ставлення громадян змінюватиметься у кращу сторону, якщо вони бачитимуть, що після отримання двох доз вакцини ризик інфікування значно зменшується, зазначив очільник Донецької ОДА.

Раніше Максим Степанов розповів, які COVID-вакцини і коли отримає Україна.

Читайте також: Досвідом вакцинації від COVID-19 поділився учасник бойових дій на Донбасі (ВІДЕО)

Медіа-партнери
Прямий ефір