Украина наш дом

Як рятувальники відновлюють пошкоджені домівки на Донеччині (ФОТО)

Иллюстративное фото: dn.dsns.gov.ua

Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України продовжуть відновлювати будинки, пошкоджені внаслідок бойових дій у Донецькій області. За три тижні відновлено об'єкти за 91 адресою. Про це сьогодні, 20 квітня, повідомляє пресслужба ДСНС, інформує "Дом".

Так, рятувальники почали здійснювати відновлювальні роботи з 1 квітня. Надзвичайники працюватимуть у населених пунктах Сартанської, Очеретинської, Авдіївської та Мар’їнської військово-цивільних адміністрацій, а також у Бахмутському районі.

До робіт залучено 150 осіб особового складу, з яких:

  • 30 — це рятувальники Донеччини;
  • 120 — рятувальники Миколаївщини, Рівненщини, Харківщини, Львівщини, Херсонщини та Черкащини.

Фото: ГУ ДСНС у Донецькій області

Як зазначається, більшість власників пошкоджених домівок не в змозі власними силами виконати роботи та закупити необхідні матеріали. Окрім того, з причин різних особистих обставин люди не можуть виїхати із прифронтових населених пунктів.

Читайте також: Як подати заявку на відновлення житла на Донбасі: "5 вопросов на злобу дня" із заступником очільника Донецької ОДА

Як повідомлялося раніше, на Донеччині триває відновлення пошкодженого внаслідок бойових дій житла всією лінією дотику. Відновлення житла відбувається за кошти обласного бюджету.

Прямий ефір