Украина наш дом

Підсумки 31 жовтня: кліматична конференція ООН, вибори в Україні та саміт G20 (ВІДЕО)

У шотландському Глазго стартувала 26-та конференція ООН зі зміни клімату. На Донбасі бойову травму зазнав український військовий. Саміт G20 завершився у Римі. Весь тиждень Україна б'є рекорди з вакцинації. А отримати COVID-сертифікат у "Дії" стало простіше. Про ці та інші події сьогоднішнього дня, 31 жовтня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Вибори в Україні. Низька явка, але майже без порушень. У Харкові та ще трьох містах обирали міських голів. А у Черкаській та Херсонській областях відбулись довибори депутатів до парламенту. Як відбувалося голосування в умовах пандемії — розповідають кореспонденти телеканалу "Дом".

26-та кліматична конференція ООН. Почали з хвилини мовчання на згадку про жертв пандемії COVID-19. Центральним заходом має стати саміт світових лідерів, який стартує 1 листопада. Багато лідерів прибувають до Глазго з Риму, де завершився саміт G20. Події на місці відстежує шефредактор телеканалів "Дом" та UA Олексій Мацука. Подробиці — у сюжеті.

Щеплення від коронавірусу дітям. Понад тисячу дітей минулої доби заразилися COVID-19 в Україні. Щоб виправити ситуацію, МОЗ ухвалило рішення вакцинувати підлітків віком від 12 років. Що для цього потрібно — дізнавалися кореспонденти телеканалу "Дом".

COVID-вакцинація в Україні. Цілий тиждень країна б'є рекорди. Останньої доби зробили майже 178 тис. щеплень. А найбільше від початку кампанії вакцинувалося українців у п'ятницю — 317 тис. Величезні черги охочих зробити щеплення на НСК "Олімпійський" у Києві. Там на два дні відкрили центр вакцинації. Цій темі присвячено черговий сюжет.

Підсумки саміту G20 у Римі. Припинити викиди парникових газів до середини цього століття. Про це йдеться у підсумковій декларації саміту "Великої двадцятки". Ключовою темою дводенного форуму стало відновлення світової економіки. Що обговорили лідери країн та про що домовилися — дізнайтесь у матеріалі.

Музей Голокосту — на руїнах Хоральної синагоги у Маріуполі Донецької області. На згадку про тисячі євреїв, розстріляних 80 років тому у селищі Агробаза, у старовинній синагозі встановили тематичну інсталяцію та пам'ятні банери з іменами загиблих. Вечорами там запалюють світлові стволи як символ скорботи щодо кожного загиблого єврея від рук нацистів. Подивитися може кожен охочий. Докладніше — у кінцевому сюжеті випуску.

Ці та інші події 31 жовтня — в підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

 • 00:20 Бойову травму зазнав український військовий поблизу лінії зіткнення.
 • 00:43 Представники НЗФ у тимчасово непідконтрольних Горлівці та Донецьку використовують методи міжнародного тероризму, – Арестович.
 • 01:42 Лише дві області в Україні – Кіровоградська та Закарпатська – відповідають "жовтій" зоні карантину.
 • 01:50 Понад тисячу дітей минулої доби заразилися коронавірусом в Україні.
 • 05:04 Отримати COVID-сертифікат у "Дії" стало простіше.
 • 08:28 Весь тиждень Україна б'є рекорди з вакцинації. Останньої доби зробили майже 178 тисяч щеплень.
 • 08:28 Вибори в Україні: як відбувається голосування за умов пандемії.
 • 12:11 Підсумки саміту G20 у Римі: головною темою завершального дня став захист довкілля.
 • 13:17 У Глазго сьогодні відкрилася 26-та Конференція ООН "Про зміну клімату".
 • 17:39 Музей Голокосту – на руїнах Хоральної синагоги. Тематичну інсталяцію відкрили у Маріуполі Донецької області.
 • 20:18 Дезінформація – жах Хелловіну. Іронічний ролик опублікувало у Facebook Посольство США в Україні.
Прямий ефір