Підсумки 29 листопада: пропозиція Ердогана, протидія "омікрону", ВР готується ухвалити бюджет-2022 (ВІДЕО)

Туреччина готова виступити посередником у російсько-українському конфлікті. Світ розробляє методи протидії COVID-штаму "омікрон". Українські миротворці виконують місію у Демократичній Республіці Конго. А в Маріуполі школярі повертаються за парти після дистанційного навчання. Про ці та інші події сьогодні, 29 листопада, — у підсумковому випуску новин телеканалу телеканалу "Дом".

Туреччина готова виступити посередником між Україною та Росією. Посередницькі послуги запропонував турецький президент Реджеп Тайіп Ердоган. Готовий обговорювати це питання більш предметно. Докладніше — у матеріалі.

Законопроект про держбюджет-2022 Верховна Рада хоче розглянути цього тижня. У монобільшості сподіваються, що парламент схвалить головний фінансовий документ наступного року у другому читанні та загалом. Проте, не виключають процедури розгляду проекту закону постатейно. Про це — у сюжеті.

Світ зіштовхнувся із "омікроном". У чергового штаму COVID-19 вдвічі більше мутацій, ніж у "дельти". Усього за 5 днів з моменту виявлення першого випадку в Південній Африці "омікрон" дістався Європи, США та Японії. Про те, як Україна та світ протистоять новому штаму, — у репортажі "Дома".

Маріупольські школярі повертаються за парти після місячної перерви. Першими — учні молодших класів. Це — понад 15,5 тис. дітей. Подробиці — у наступному сюжеті.

Українці виконують миротворчу місію у Демократичній Республіці Конго. Основні завдання — безпека мирного населення, транспортування людей та вантажів. Українських миротворців не лякають погані дороги та клімат. Більше — в ексклюзивному репортажі з Африки.

Ці та інші події 29 листопада — у підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

  • 00:25 Одного українського військового поранено на Донбасі.
  • 01:05 Туреччина готова виступити посередником між Україною та Росією.
  • 02:00 Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль із офіційним візитом прибув до Брюсселя.
  • 04:51 План роботи Верховної Ради цього пленарного тижня затвердили на Погоджувальній раді.
  • 06:04 Новий штам коронавірусу "омікрон" дістався Європи, США та Китаю.
  • 09:47 Школи Маріуполя відновлюють офлайн-навчання через зниження рівня захворюваності COVID-19 у місті.
  • 12:38 Олена Зеленська відкрила Тиждень інклюзивності та різноманітності в Україні.
  • 13:52 Форум "4і інклюзія" до Міжнародного дня людей з інвалідністю організувало Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ.
  • 16:21 Надзвичайний та повноважний посол Латвійської Республіки в Україні відвідав Луганську область.
  • 17:36 Безпека мирного населення, транспортування людей та вантажів: як працюють українські миротворці у Демократичній Республіці Конго.
Прямий ефір