Підсумки 26 січня: Нормандська зустріч у Парижі, програма "Рука допомоги" та санкції проти РФ (ВІДЕО)

У Парижі відбулися перемовини радників глав держав Нормандського формату України, Росії, Німеччини та Франції. Один із найболючіших заходів для Кремля — можливе відключення банків РФ від глобального каналу фінансових комунікацій SWIFT. Чи піде Захід на такий крок? Мінсоцполітики України запустило національну програму підтримки малозабезпечених родин "Рука допомоги". Про ці та інші події сьогоднішнього дня, 26 січня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Зустріч у Парижі. Політичні радники глав держав "нормандської четвірки" говорили про Україну та безпеку в Європі. Україну представляв очільник Офісу президента Андрій Єрмак. Експерти вважають, що сам факт цієї зустрічі — вже непоганий результат дипломатичних зусиль. Більше подробиць — у матеріалі спеціального кореспондента телеканалу "Дом" у Європі Віталія Сізова.

США передали Росії відповіді на пропозиції щодо безпеки. Публікувати їх у відкритому доступі не будуть, заявив Держсекретар США Ентоні Блінкен. За його словами, реакція США на вимоги Кремля про так звані "гарантії безпеки" була скоординована з Україною та Європою. Деталі — у матеріалі.

Росія може застосувати військову силу проти України у середині лютого. Про це заявила заступниця державного секретаря США Венді Шерман. Тим часом генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг скликав екстрену пресконференцію, — після передачі США письмової відповіді Росії щодо так званих "гарантій безпеки", на яких наполягав Кремль. Більше інформації — далі у випуску.

Ймовірність відключення SWIFT у Росії. Один із найболючіших заходів, "крайній крок", "останній патрон", — так у російських ЗМІ описують можливе відключення банків від глобального каналу фінансових комунікацій SWIFT. Чи піде Захід на це і скільки таке обмеження коштуватиме економіці РФ — у сюжеті.

Санкції проти Росії. Російські олігархи вже зараз втрачають мільярди доларів через обмеження, які міжнародні партнери застосували, щоб запобігти війні у центрі Європи. Подробиці — у матеріалі.

Що може зупинити агресію Кремля? Восьмий рік Україна живе у стані окупації Криму та військової агресії Росії на Донбасі. На лінії дотику гинуть українські військові. Міни та снаряди вибухають у будинках мирних жителів. Як і що може зупинити агресію Кремля, — журналісти телеканалу "Дом" провели опитування.

Новий день — нова порція брехні про Україну. Намагаючись залякати Київ та його союзників Кремль, ні на хвилину не зупиняє конвеєр пропаганди. Якими черговими фейками лякали російські ЗМІ — дивіться у сюжеті.

"Рука допомоги". Міністерство соціальної політики запустило національну програму підтримки малозабезпечених родин. Це трирічний кредит під 0% на запуск власної справи. Як отримати кошти та чи потрібно їх повертати — у репортажі.

Ці та інші події 26 січня — у підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

  • 00:48 У Парижі сьогодні говорили про Україну та безпеку в Європі.
  • 04:10 Блінкен: відповідь Москві скоординована з Україною та Європою.
  • 05:16 Росія може застосувати військову силу проти України у середині лютого, — Венді Шерман.
  • 06:10 Російські банки можуть відключити від глобального каналу фінансових комунікацій SWIFT.
  • 15:13 Чим уже поплатилося оточення Путіна через агресію проти України.
  • 18:39 Восьмий рік Україна живе у стані окупації Криму та військової агресії Росії на Донбасі.
  • 21:38 Нові дезінформаційні атаки Кремля. Чому ці абсурдні міфи так легко розвінчати?
  • 26:23 Міністерство соціальної політики України запустило національну програму підтримки малозабезпечених родин "Рука допомоги".
Прямий ефір