Украина наш дом

Підсумки 24 листопада: посилення карантину в "жовтій" зоні, обстріл поблизу КПВВ, зміцнення кордону з Білоруссю (ВІДЕО)

В Україні розпочалася операція "Полісся", яка передбачає посилення на кордоні з Білоруссю. У німецькому парламенті сформовано нову коаліцію. Офіс Кримської платформи має намір презентувати свої плани у США. І правила адаптивного карантину посилять у "жовтій" зоні. Про ці та інші події сьогодні, 24 листопада, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Незаконні збройні формування (НЗФ) обстріляли прикордонників. НВФ 5 разів упродовж дня порушили режим тиші. Із протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів стріляли у напрямку Кам'янки та українського Нью-Йорка. А вранці обстріляли прикордонників поблизу КПВВ "Мар'їнка" на Донеччині. Подробиці — у матеріалі.

Нову коаліцію сформовано в німецькому парламенті. Канцлером Німеччини стане кандидат від Соціал-демократичної партії Олаф Шольц. У коаліційній угоді є пункт, де вказано готовність підтримувати рух України до членства в Європейському Союзі. Докладніше — у наступному сюжеті випуску.

В Україні розпочалася операція "Полісся". Вона передбачає організацію контрольних пунктів на прикордонних дорогах, посилену перевірку приватного транспорту, рейсових автобусів, залізничних станцій та моніторинг населених пунктів, що прилягають до кордону з Білоруссю. Більше подробиць — у репортажі.

Правила адаптивного карантину посилять у "жовтій" зоні. Як пояснив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, такий крок необхідний, щоб підготуватися до можливого повторного зростання рівня захворювань на COVID-19. Про нові правила — у сюжеті "Дома".

Кримська платформа розвиває міжнародну діяльність. 2022 рік стане ключовим. Міністерство закордонних справ України створює комунікаційну мережу партнерів у всьому світі, а Офіс Кримської платформи планує презентувати свої плани у США. Докладніше — у наступному матеріалі.

У Києві відбудеться Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів. Змагання мали відбутися ще рік тому, але через пандемію COVID-19 їх перенесли. Про учасників чемпіонату та особливості його проведення в умовах "червоної" зони — у кінцевому сюжеті випуску.

Ці та інші події 24 листопада — у підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

  • 00:13 П'ять разів сьогодні незаконні збройні формування порушили режим тиші.
  • 00:58 Україна зміцнює свої рубежі через ситуацію на білорусько-польському кордоні.
  • 03:25 У німецькому парламенті сформовано нову коаліцію.
  • 06:42 2022 рік стане ключовим для розвитку міжнародної діяльності Кримської платформи.
  • 09:39 В Україні посилять правила адаптивного карантину в "жовтій" зоні.
  • 10:24 14 325 нових випадків COVID-19 зафіксували в Україні минулої доби.
  • 14:53 Замість зруйнованого у Красногорівці житла Олена та Олександр Доценко куплять нове за компенсацію від держави.
  • 17:50 Найсильніші молоді стрибуни у воду віком від 15 до 19 років зберуться в Києві поборотися за медалі світової першості.

Прямий ефір