Украина наш дом

Іміджевий, репутаційний та серйозний психологічний удар, — Мусієнко про знищення "вагнерівців" у Попасній (ВІДЕО)

Олександр Мусієнко. Скріншот відео: kanaldom.tv

У місті Попасна Луганської області російська приватна військова компанія "Вагнер" зазнала не лише втрат у живій силі, а й серйозних репутаційних. Таку думку сьогодні, 16 серпня, висловив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі марафону FREEДОМ, інформує "Дом".

На його думку, удар, до того ж прицільний, справді мав місце.

"Ми можемо сказати, що такий удар справді був, він був прицільним. Безліч фактів це підтверджує... Можна говорити, що близько 100 осіб там було. Це чимало", — зазначив експерт, наголосивши, що точних даних немає.

Він також зазначив, що у ЧВК, порівняно з іншими російськими підрозділами, найпідготовленіші бійці. Хоча на ситуацію на фронті загалом ця втрата кардинально не вплине, на окремих його ділянках вона, безумовно, позначиться. Крім того, це й репутаційний удар.

"Це іміджевий, репутаційний і серйозний психологічний удар. Коли розноситься фактично база, коли завдається удару саме по командуванню, по штабу. А в Попасній "вагнерівці" були помічені не один раз, кілька разів з моменту, щойно Попасна потрапила під окупацію російських сил, і там же був помічений і Пригожин, й інші командири цієї групи. Тому можна сказати, що це удар по штабу. Це дуже серйозний удар по командній верхівці", — наголосив Олександр Мусієнко.

Читайте також: У Попасній загинули "вагнерівці", кількість уточнюється, — Гайдай

Прямий ефір