Украина наш дом

Володимир Остапчук

Ведучий телеканалу "Дом"

Володимир Остапчук народився і виріс у місті Умань, що на Черкащині. Здобув класичну філологічну вищу освіту. Після університету протягом року працював викладачем англійської мови в місцевому університеті.

У 2009 році приїхав до Києва, де вступив у школу дикторів на одному з українських телеканалів. Закінчив школу телеведучих, але як сам зізнається, що домогтися успіху йому допомогла в більшій частині постійна практика.

Працював диктором, радіоведучим, телеведучим на різних телеканалах і в радіошоу.

У 2017 році пройшов кастинг і разом Олександром Скічком та Тімуром Мірошниченком, став ведучим пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Києві. 

У 2020 році почав кар'єру стендап-коміка і презентував авторську гумористичну програму "Незручний" Stand Up. У 2021 році року став ведучим розважальних шоу "Маска" та "Співають всі" на каналі "Україна". На початку 2022 року в прокат вийшла комедія "Любов і блогери", продюсером якої став Володимир Остапчук.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Володимир Остапчук у березні 2022 року вступив до добровольчого батальйону поліції, навесні активно чергував у патрулях з оборони Києва та підтримання правопорядку. Водночас, почав записувати сатиричні сдендапи, які висміювали російських окупантів та їхні фейки, згодом вони почали виходити в проєкті "Джонсон Ньюз". Також з перших днів війни займається волонтерством: спочатку це була, більшою мірою, координація допомоги діаспори та розселення біженців, згодом — допомога мешканцям деокупованих територій.

Восени 2022 року став ведучим програми Ліс рук! на телеканалі “Дом”.

"Працювати з дітьми, з їхньою безпосередністю, цікавістю, категоричністю — той ще виклик. Сподіваюсь, мені вдалося налагодити наш контакт у студії. Бо "Ліс рук!" зачепив мене не тільки як ведучого, а і як людину з дипломом вчителя і хай незначним, але досвідом викладача. Знаєте, захотілось зробити урок української літератури таким нестандартним і пізнавальним, щоб діти відчули наших класиків ближчими до себе, сучасними, модними, топовими, як зараз кажуть. Щоб не запитували, а навіщо нам це все, а розуміли — чим більше ви читатимете українську літературу, тим краще ви знатимете себе. Мені здається, це важливо", — говорить ведучий каналу "Дом" Володимир Остапчук про свій проєкт.

Прямий ефір