Украина наш дом

Максим Тарапата

Ведучий телеканалу "Дом"

Максим Тарапата народився і виріс у Києві. З дитинства був самостійним і чітко знав, чого хоче від життя. Закінчив Київську гімназію східних мов №1. Пізніше в Шанхаї вчився у Shanghai University of Finance And Economy, на економічному факультеті, за фахом Міжнародна економіка та торгівля.

У 2010 році Максим Тарапата поїхав на міжнародну виставку EXPO до Китаю, після чого залишився жити в Шанхаї. Є співзасновником експортно-імпортної компанії і салону краси. 

Бізнесмен схильний до романтичних вчинків. Під час пандемії COVID-19 повернувся до України. У 2021 році взяв участь у шоу “Холостячка” зі Златою Огнєвіч, і хоча Максим не став переможцем цього проєкту, ЗМІ приписували їм зі Златою романтичні стосунки.

У лютому 2022 року, відразу після початку повномасштабної війни, Максим Тарапата записався добровольцем до лав територіальної оборони Києва. Активно займається волонтерством. Сьогодні його волонтерська діяльність зосереджена насамперед на гуманітарній допомозі українцям на деокупованих територіях. Вважає, що діяльність людей, які залишились у тилу, але активно допомагають фронту, переселенцям, людям постраждалим від російської агресії, допомагає країні боротися та підтримувати єдність.

Восени 2022 року став ведучим програми Без зброї на телеканалі “Дом”.

"Цей проєкт про людей, які продовжують щодня допомагати, розуміючи відповідальність за свою країну, своє місто, свій дім, своїх людей. Особисто для мене цей проєкт ще й про трансформацію нашого суспільства. Важливо розуміти, що кожен з нас має можливість докладати зусилля, від яких залежить наша спільна перемога. Дуже часто люди можуть недооцінювати свій внесок, не розуміти, що саме вони можуть зробити, але насправді участь кожного важлива. У нас дуже різні герої, які займаються дуже різними справами. Наприклад, виробництво енергетичних батончиків для ЗСУ, я не думав ніколи, як це може допомагати на фронті. А це реально потрібно. І цей проєкт якраз показує, що різні ідеї — великі чи маленькі, коли вони реалізовані, вони акумулюються в нашу спільну перемогу. Це дуже мотивуюча історія", — говорить ведучий каналу "Дом" Максим Тарапата про свій проєкт.

Прямий ефір