Украина наш дом

Гуманітарна ініціатива щодо допомоги жителям воєнних регіонів від телеканалів FREEДOM та "Дом"

Генератора від ДП "МПІУ" доставлено до Бахмута. Фото: kanaldom.tv

"FREEДOM — НАШ ДІМ" — це гуманітарна ініціатива співробітників державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України", які задіяні у висвітленні ситуації у зонах бойових дій в Україні, насамперед на сході та півдні держави.

Багато місяців журналісти, редактори, оператори, водії, режисери монтажу, звукорежисери, продюсери та інші спеціалісти державного підприємства приділили об’єктивному та неупередженому висвітленню життя у тих частинах України, де йде війна.

Ми зняли сотні відео про найбільш уражених наслідками війни та гуманітарної кризи громадян України, які мешкають в Соледарі, Бахмуті, Костянтинівці, Лисичанську та багатьох інших містах Донбасу, а також на півдні та сході України, де відбуваються активні бойові дії. Кожного дня ми на передовій усіх фронтів разом зі звичайними людьми — військовому, гуманітарному, психологічному.

Ми знаємо як ніхто інший ціну виживання на війні — кожен і кожна з нас проходять випробування на виживання щодня під час знімання разом з тими, хто виживає там щохвилини.

Не можемо і не стоятимемо осторонь проблем звичайних людей, яких зустрічаємо в селищах та містах і про чиї потреби нам відомо.

Саме з метою задовольнити якомога швидше ті потреби, про які ми дізнаємось під час знімання і на задоволення яких великі бюрократичні волонтерські структури можуть реагувати невчасно, ми створили свою гуманітарну ініціативу швидкого реагування на честь назви телеканалів, для яких працюємо.

Регулярно ми передаватимемо в найбільш уражені війною райони допомогу, яку організовуємо зусиллями колективу ДП "МПІУ".

Разом до перемоги!

Колектив ДП "МПІУ"

Прямий ефір