Украина наш дом

"Гроші заморозимо, заборонимо в'їзд до країни": у Британії запровадили нові санкції проти близького кола Путіна

Борис Джонсон. Фото: ukrinform.ua

Про нові обмежувальні заходи проти Росії та, особливо, близького кола глави РФ Володимира Путіна оголосили у Великій Британії. Про це сьогодні, 22 лютого, під час виступу в Палаті громад заявив прем'єр-міністр країни Борис Джонсон, інформує "Дом".

Джонсон так відреагував на визнання РФ "незалежності" маріонеткових угруповань "Л/ДНР".

"Сьогодні Велика Британія запроваджує санкції проти п'яти російських банків: "Россия", "ИС Банк", "Генбанк", "ПАО Промсвязьбанк" та проти "Черноморского банка развития и реконструкции"", — сказав прем'єр Британії.

Він також запевнив, що персональні обмежувальні заходи запровадили проти бізнесменів Геннадія Тимченка, Ігоря та Бориса Ротенбергів.

"Усі фінансові рахунки, які вони мають у Великій Британії, будуть заморожені, а зазначеним особам буде заборонений в'їзд до країни", — наголосив Джонсон.

Прем'єр повідомив, що вказані санкції не останні — будуть ще.

Читайте також: Визнання Путіним "Л/ДНР" — Байден підписав указ про санкції

Нагадаємо, ввечері 21 лютого президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання Російською Федерацією "незалежності" "ЛНР" та "ДНР", а також договори про дружбу, співпрацю та взаємодопомогу. З боку так званих "республік" договір підписали "глава ДНР" Денис Пушилін та "глава ЛНР" Леонід Пасічник.

Прямий ефір