Украина наш дом

"Гріх відчувати такий страх": Лариса Кадочникова розповість про те, як зустріла другу війну в своєму житті

Лариса Кадочникова. Фото: kanaldom.tv

У середу, 30 листопада, гостею нового випуску програми "Точка опори" стане акторка театру та кіно Лариса Кадочникова. У відвертій розмові зі Світланою Леонтьєвою артистка розповість, чому залишилась у Києві, що зрозуміла для себе у цій війні, яка страшна лінія подій переслідує її з дитинства, як вона жила під обстрілами та змогла опанувати страх.

Лариса Кадочникова — акторка театру та кіно, лауреатка державної премії України імені Тараса Шевченка, народна артистка України. Працює в Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки вже 58 років. У перші місяці війни вона знялася у документальному фільмі Дмитра Томашпольського "Лариса Кадочникова. Війна".

Напад Росії став для акторки шоком, проте найгірше було попереду. В центрі Києва Лариса Кадочникова опинилася під постійними обстрілами.

"Спочатку було так страшно! Такого страху я не відчувала з дитинства, коли хворіла, а тому я дуже боюся лікарів. В мене був страх того, що я вмираю. Аж раптом, вночі почалися вибухи. Вони були настільки гучними, що здавалося, що стріляють прямо в вікно із автомату. Тоді я справді злякалася і думала, що помру за лічені хвилини. Це тривало кілька днів, а потім я приборкала себе і зрозуміла — який гріх відчувати такий страх! Наступного дня я цей страх забула", — говорить артистка в інтерв'ю зі Світланою Леонтьєвою.

Акторка розповість, як з телефонного дзвінка 24-річного шанувальника розпочалась для неї війна, та чому вона вирішила залишитись у Києві. Також Лариса Кадочникова наголосила, що приймає вибір кожного українця, вирішив він залишитись чи виїхати з країни. Гостя "Точка опори" пригадає своє дитинство під час Другої світової війни, розповість про роботу з різними видатними режисерами та що відчула, коли вперше за час війни вийшла на сцену рідного театру.

Дивіться програму "Точка опори" зі Світланою Леонтьєвою щосереди о 21:00 на сайті каналу "Дом", а також на YouTube-майданчику каналу.

Прямий ефір