Украина наш дом

Готова пройти 95 кілометрів задля допомоги ЗСУ: історія найстаршої блогерки світу

Анна Кусак. Фото: kanaldom.tv

Найстарша блогерка світу 95-річна Анна Кусак живе у Великій Британії і збирає кошти на потреби ЗСУ. Народилася вона у містечку Снятин на заході України, коли воно було під владою Польщі. Зараз волонтерка пересувається за допомогою ходунків, але заради донатів для українських захисників готова пройти пішки 95 кілометрів. Історію, яка надихає, дивіться у сюжеті програми "Ранок Вдома".

Україну Анна Кусак називає країною свого дитинства та юнацьких років. У дитинстві жінка вільно говорила українською, нині пам'ятає частково.

Анна добре пам'ятає Другу світову війну, голод, обстріли та бомбардування. Пам'ятає, як її сестру депортували на примусові роботи до Німеччини, і як працівники гестапо забрали її брата. Волонтерка наголошує, що світові війни починаються з нападу на одну країну, а поширюються на весь континент. Саме тому жінка просить небайдужих донатити на ліки та інші медичні матеріали для України. 

Жінка планує за допомогою свої 80 000 підписників зібрати на допомогу Україні понад півтора мільйона доларів. Хоче придбати 9500 медпакетів для порятунку життів. Нині на платформі Анни для збору коштів понад 100 пожертвувань. Вона лише на початку свого шляху до головної мети і зупинятися не збирається. 

"Бої триватимуть ще довго, медична допомога буде дуже потрібна. Українці захищають безпеку та цінності світу, в якому ми живемо", — каже Анна Кусак. 

Читайте також: Як відомий на весь світ український баскетболіст допомагає ЗСУ

Прямий ефір