Украина наш дом

Госпіталізованих — на 13% менше: про стабілізацію COVID-ситуації в Україні заявив Ляшко (ВІДЕО)

COVID-відділення Харківської обласної клінічної лікарні. Фото: unicef.org

В Україні 17 областей продовжують перебувати у "червоній" карантинній зоні. Ще п'ять регіонів — у "помаранчевій" зоні, два — у "жовтій". При цьому ситуація з коронавірусом поступово стабілізується, оскільки за минулий тиждень госпіталізували на 13% менше людей. Про це сьогодні, 15 листопада, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, інформує "Дом".

"За останній тиждень кількість госпіталізацій до коронавірусних лікарень зменшилась на 13%. Вперше за останні три місяці середньодобова кількість витягів із коронавірусних лікарень переважає над кількістю госпіталізованих. До лікарень госпіталізують у середньому на 7% менше пацієнтів, ніж виписують", — пояснив він.

Міністр додав, що стабілізація рівня госпіталізацій є першим позитивним сигналом проходження піку захворюваності та початку розвантаження медичної системи України.

Читайте також: Поширений серед молодих : міф про вплив COVID-вакцинації на репродуктивну функцію спростували в ЮНІСЕФ (ВІДЕО)

Як писав "Дом", 15 листопада набула чинності постанова, згідно з якою до будівлі Верховної Ради можна потрапити лише з COVID-сертифікатом, свіжим ПЛР-тестом або довідкою про те, що людина перехворіла на коронавірус.

Прямий ефір