Гарячі поєдинки в Італії: 11 українців — у півфіналі чемпіонату Європи U-22 з боксу (ФОТО, ВІДЕО)

Тренировка женской команды в Италии. Фото: kanaldom.tv

Гарячі поєдинки на ринзі в італійському Розето-дельї-Абруцці — українські боксери борються за медалі чемпіонату Європи серед спортсменів до 22 років. 11 українських боксерів (п'ять чоловіків і шість жінок) пройшли в півфінал, інформує кореспондент "Дому".

В Італії — дуже жарко навіть увечері. Поєдинки відбуваються відразу на двох рингах — на відкритому повітрі, в літніх наметах. Після тривалого карантину Італія робить послаблення, водночас дуже скрупульозно підходить до всіх карантинних заходів.

U-22 з боксу. Фото: kanaldom.tv

21 червня — чвертьфінали змагань. А це означає, що учасники вже забезпечили собі бронзові нагороди. В українських боксерів 21 червня — п'ять поєдинків. У ранкових сесіях двоє спортсменів уже забезпечили собі путівки в півфінал, удень ​​перемогу здобув ще один український боксер.

"Бій був важкий, але я показав усі свої технічні якості й виграв. У півфіналі у мене суперник з Болгарії. Буду налаштовуватися впевнено перемогти", — поділився з телеканалом "Дом" срібний призер юнацьких Олімпійських ігор з боксу Максим Галінічев.

Жіноча команда тренується на відкритому повітрі, на футбольному полі біля моря. Для переможців чемпіонату вперше передбачена велика грошова премія. Золоті медалісти отримають 8 тис. дол.

"Наші дівчатка — вже шестеро — опинилися в півфіналі з боями дуже важкими. Два бої у нас були — там сумнівне рішення суддів було. Шість дівчаток вже у півфіналі та будуть боротися за фінал", — розповів головний тренер жіночої збірної України з боксу U22 Володимир Богатиренко.

Сьогодні, 22 червня, очікуються півфінали чемпіонату. У чемпіонаті Європи беруть участь близько 300 спортсменів з 41 країни. А спортсмени віком до 22 років вже готуються представляти Україну в національній збірній.

Раніше повідомлялося, що на чемпіонаті Європи з боксу U-22 українські спортсмени завоювали перші нагороди.