Украина наш дом

Глави МЗС країн-учасниць ОБСЄ збираються у Стокгольмі — що на порядку денному (ВІДЕО)

Стокгольм. Фото: kanaldom.tv

У столиці Швеції триває підготовка до щорічної зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Делегації почнуть з'їжджатися вже сьогодні, 30 листопада, повідомляє зі Стокгольму журналіст телеканалу "Дом" Олексій Мацука.

Зустріч стартує у середу, 1 грудня. Це щорічний захід, у якому беруть участь делегації країн, що входять до ОБСЄ, це — 57 держав. Швеція приймає нинішню зустріч міністрів закордонних справ, оскільки наразі головує в ОБСЄ.

На порядку денному зустрічі — Україна та агресія РФ щодо неї.

Варто зазначити, що зустріч глав міністерств закордонних справ країн-учасниць ОБСЄ відбувається одразу після зустрічі глав МЗС країн НАТО в Ризі. У столиці Латвії тема України також на порядку денному.

"І в Ризі, і в Стокгольмі Україна — на порядку денному, агресивні дії РФ тут також обговорюватимуть і шукатимуть рецепти, як протидіяти планам Путіна щодо можливих додаткових агресивних кроків проти країн Східної Європи і, насамперед, України", — повідомив зі Стокгольма Олексій Мацука.

Про всі ключові заходи зустрічі глав МЗС у Стокгольмі з місця подій дивіться у матеріалах журналіста телеканалу "Дом" Олексія Мацуки.

Нагадаємо, 30 листопада, у Брюсселі (Бельгія) прем'єр-міністри України, Грузії та Молдови Денис Шмигаль, Іраклій Гарібашвілі та Наталія Гаврилиця провели перемовини у форматі "Асоційованого тріо". Також вони зустрінуться з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, президентом Європарламенту Давидом Сассолі та президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем.

Прямий ефір