Украина наш дом

Героїзм наших воїнів назавжди в історії народу, держави та незалежності, — Зеленський вручив ордени "Золота Зірка" (ВІДЕО)

Орден "Золота Зірка". Скриншот відео: kanaldom.tv

Сьогодні, 29 серпня, у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, президент Володимир Зеленський передав ордени "Золота Зірка" членам родин воїнів, удостоєних звання Героя України посмертно. Церемонія відбулася в Білій залі Героїв України в Маріїнському палаці, інформує "Дом" із посиланням на пресслужбу глави держави.

Зеленський наголосив, що Україна пам’ятатиме своїх захисників і захисниць, а їхній героїзм назавжди залишиться в історії Українського народу та держави.

"Від 2014 року наша держава протистоїть агресії Росії. Від 24 лютого наша держава бореться з повномасштабним російським терором проти України. Тисячі героїчних українців віддали свої життя, щоб ворогу не вдалося знищити наш народ, нашу свободу, наше минуле, сучасність і майбутнє. Ми зробимо все, щоб історія кожного воїна стала відомою всім українцям, усім європейцям, усім у світі. Люди мають цінувати те, що зробили й роблять наші захисники, обов’язково це пам’ятати й шанувати", — сказав він.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав життя за Україну.

Глава держави вручив орден "Золота Зірка":

  • дружині й дітям підполковника Дмитра Васильєва;
  • рідним старшого сержанта Андрія Івашка;
  • родині командира авіаційної ланки авіаційної ескадрильї 299-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ капітана Сергія Пархоменка;
  • дружині головного сержанта Андрія Ханіна;
  • родині майстер-сержанта Владислава Бувалкіна;
  • родині майстер-сержанта Олександра Макаренка;
  • дружині та сину полковника Віталія Кучерявого.

Читайте також: "Перемогу ви здобуваєте історичною боротьбою": президент нагородив громадян, завдяки яким Україна зберігає незалежність (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, президент Зеленський сьогодні, 29 серпня, у День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, наголосив, що збереження незалежності України й перемога у війні з російським агресором стануть найкращим ушануванням пам’яті полеглих захисників.

Прямий ефір