"Гармидер у школі" допоможе вивчити українську мову: огляд книг від Дмитра Слівного

Дмитро Слівний. Фото: kanaldom.tv

Обрати книгу для навчання та розвитку — просто, бо у цьому нам допомагає Дмитро Слівний. Сьогодні книжковий експерт "Ранку Вдома" радить дві книги: "Гармидер у школі" Джеремі Стронґа та "Гру в бісер" Германа Гессе.

1. "Гра в бісер", Герман Гессе

"Грав бісер" — останній роман і magnum opus германо-швейцарського письменника Германа Гессе. Книга процитована в переліку творів, за які Гессе отримав Нобелівську премію 1946 року.

Події відбуваються в далекому майбутньому у вигаданій провінції Касталії в центрі Європи. В книзі описується відірваний від реальності світ гравців у бісер, які становлять закриту нову аристократію. У "Грі в бісер" особливу увагу Гессе приділяє менторству та самоосвіті.

"Жанрово це більше схоже на філософське есе. Тут нема типової структури роману. Гессе відрізняється від типових німецьких письменників тим, що він не агресивний. Він добрий, але трохи складний для сприйняття", — пояснює Дмитро Слівний.

2. "Гармидер у школі", Джеремі Стронґ

Це історія про жінку із прізвищем Гармидер, яка працює вчителем на заміну. З нею уроки перетворюються на саме задоволення: веселощі, ігри, розваги, рейви, тарарам суцільний гармидер, одним словом.

"Міс Гармидер — не звичайна жінка. До школи вона приїздить на "швидкій", обіймається з дітьми і під час уроків влаштовує справжній гармидер. Книга складається з двох частин. Цікаво, що негативними персонажами є директор та завуч, а не вчителька. Цю книгу Джеремі Стронґ присвятив своїй подрузі та вчительці. Сам Джеремі працював у школі вчителем англійської літератури, а до цього — у пекарні. Книга сподобається не лише дітям, а й підійде дорослим, котрі хочуть вивчити українську мову", — додав Дмитро Слівний.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір