Формування резерву держслужбовців для ОРДЛО розпочалося в Україні

Коллегия Минреинтеграции. Фото: mtot.gov.ua

Переселенці та ветерани можуть увійти до кадрового резерву держслужбовців для роботи на деокупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це сьогодні, 26 березня, повідомляє "Дом" з посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

На колегії у відомстві представили концепцію формування кадрового резерву державних службовців, які працюватимуть в окремих районах Донецької та Луганської областей після деокупації.

"Ми повинні завчасно думати і працювати над тим, аби сформувати кадровий резерв фахівців для роботи в органах державної влади після деокупації", — зазначив держсекретар Мінреінтеграції Костянтин Ващенко.

За його словами, участь у відборі зможуть взяти не лише чинні держслужбовці, а й люди без досвіду роботи на державній службі. Проте кандидати повинні мати відповідні професійні та управлінські компетенції.

"Зокрема, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО/ООС", — додав Ващенко.

Мінреінтеграції шукатиме та підтримуватиме осіб, які володіють відповідними компетенціями для зайняття надалі посад у державних органах влади після відновлення їх функціонування на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Набір до кадрового резерву держслужбовців відбуватиметься за конкурсною основою.

Планують три раунди оцінювання потенційних кандидатів:

  • тестування;
  • індивідуальні завдання;
  • співбесіда.

Рішення про зарахування кандидата за результатами оцінювання до кадрового резерву ухвалюватиме спеціально створена конкурсна комісія.

"Після деокупації обрані державні службовці зможуть обіймати як керівні посади у місцевих державних адміністраціях, так і посади категорій Б та В", — повідомили в Мінреінтеграції.

Нагадаємо, триває публічне обговорення законопроєкту про перехідний період з громадськістю та експертами. Це дозволить врахувати зауваження при підготовці документу про деокупацію ОРДЛО та Криму до другого читання у парламенті. Доопрацьований законопроєкт буде представлено на початку літа.

Читайте також: Подробиці законопроєкту про перехідний період розповіли в Мінреінтеграції

Прямий ефір