Украина наш дом

Євросоюз вже влітку відкриє кордони для туристів, але за однієї умови (ВІДЕО)

Путешествия во время пандемии. Фото: mc-doualiya.com

Європейський Союз влітку планує відкрити в'їзд для туристів, щеплених вакцинами від коронавірусу, затвердженими Європейським агентством з лікарських засобів (EMA). Про це заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє "Дом" із посиланням на The New York Times.

Наразі в Європі схвалені для використання чотири вакцини — Moderna, Pfizer/BioNTech, Johnson&Johnson, а також AstraZeneca. Перші три вакцини використовуються в США, тому Урсула фон дер Ляєн зазначила, що Європа може відкрити кордони насамперед для американських туристів. Водночас не уточнюється, чи стосуватиметься це рішення всіх інших туристів, вакцинованих від коронавірусу.

"Наскільки я бачу, американці використовують вакцини, затверджені Європейським агентством з лікарських засобів. Це дасть можливість вільного пересування і подорожей в Європейський Союз", — сказала Урсула фон дер Ляєн.

"Оскільки очевидно одне: всі 27 держав-членів беззастережно приймуть усіх, хто щеплений вакцинами, схваленими EMA", — додала вона.

Фон дер Ляйен не стала називати конкретних дат, коли саме можуть відкритися кордони для туристів. Відновлення поїздок залежатиме від епідемічної ситуації.

Читайте також: "Ризики тромбозу вкрай малі": ефективність вакцини AstraZeneca підтвердив регулятор ЄС

Прямий ефір