Украина наш дом

Ефект від ATACMS буде видно через 7-10 днів від початку їхнього постачання на фронт, — Попович

Денис Попович. Скриншот відео: kanaldom.tv

Україна досить швидко побачить результат від використання 300 км ракет ATACMS, коли вони з'являться у розпорядженні української армії. Такою думкою сьогодні, 10 серпня, в ефірі марафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA поділився військовий оглядач Денис Попович.

"Приблизно через 7-10 днів. Головний ефект — це поява так званої довгої руки у розпорядженні української армії, якої досі у нас не було. І ми матимемо можливість обстрілювати всі логістичні ланцюжки вже на далеких відстанях. Ось, наприклад, ті самі кримські аеродроми, які ми вчора почули, і побачили вибухи на аеродромі в Новофедорівці, виявляться в прямій зоні впливу цих систем, і в Криму, і на глибині зайнятих територій. Все це ми зможемо вже обстрілювати за допомогою цих ракет", — зазначив Попович.

За словами експерта, таким чином розширюються можливості ЗСУ щодо впливу на логістичні ланцюжки противника.

"Ми зможемо знищувати й залізничні вузли, і більш віддалені склади з боєприпасами, паливно-мастильними матеріалами, більш віддалені командні пункти, більш віддалені скупчення техніки. І таким чином, ще більше підріжемо можливості російської армії щодо завдання ударів по наших бойових порядках", — заявив військовий оглядач.

Він підтвердив, що пошкодження внаслідок удару по Новофедорівці дуже суттєві. Ці події до того ж стали попередженням колаборантам у Запорізькій області, вважає він.

За словами спікера, РФ внаслідок удару по авіабазі втратила цілий авіаційний полк. Щодо Кримського мосту, Попович вважає, що необхідно завдати по ньому ударів з метою зупинити рух.

Читайте також: Що змінять постачання Україні високоточних американських ракет ATACMS (ВІДЕО)

Прямий ефір