Допомагає ЗСУ та хворим дітям: історія волонтерства перукаря Максима Нестерова

Перукар Максим Нестеров "чаклує" над клієнткою. Скриншот: kanaldom.tv

Свій внесок у перемогу робить кожен українець. Так, перукар із Києва Максим Нестеров допомагає ЗСУ та хворим дітям. Ще до повномасштабного вторгнення чоловік разом із колегами заснував ініціативу Hair for Share. Вони створювали перуки для онкохворих дітей в "Охматдиті". Після повномасштабного вторгнення ініціатива чоловіка стала у пригоді ще й бійцям ЗСУ, йдеться у сюжеті "Ранку Вдома".

22 роки свого життя Максим Нестеров присвятив перукарській справі. За кілька місяців до повномасштабного вторгнення чоловік відкрив салон краси, але вже в лютому 2022 року його довелось зачинити. Найстрашнішого для всіх українців дня Максим разом із дружиною та двома маленькими доньками чули вибухи поблизу свого будинку в Бучанському районі.

"Трошки паніки було, не зрозуміло, що робити. Ми не збиралися виїжджати, тож організувалися з сусідами та почали чергувати у своєму районі. У когось була зброя, у когось — бажання захисти своє. Так ми і чергували групами по 8 годин на добу", — пригадав Максим Нестеров.

Два тижні родина переховувалась у під'їзді. Пізніше, задля безпеки, Максим вивіз рідних на Захід України, а сам почав волонтерити. Перукар також допомагав капеланові, тож разом вони із західних областей доставляли на фронт медицину, бронежилети, харчі. Згодом дружина з донечками поїхали до Франції, а Максим повернувся у столицю до улюбленого перукарського заняття.

Ще до повномасштабної війни чоловік із колегами заснував ініціативу Hair for Share, в рамках якої створювали перуки для онкохворих дітей в "Охматдиті". Та коли Максим Нестеров почав навідуватися у госпіталь до поранених військових, то зрозумів, що продаючи перуки можна допомагати не лише хворим дітям, а й українським захисникам. Кілька разів на тиждень з ранку й до вечора він наводить красу бійця у госпіталях, а на роботі — збирав волосся для перук. 

"Ми коли стригли звільнених "азовців", то один розказував, як йому дуже хотілося купити звичайного хот-дога на заправці. Втім він коли підходив до касира, то не міг і слова вимовити. Тобто вони настільки відірвались від повсякденності, що елементарні речі для них — надзавдання", — пригадав перукар.

Зараз Максим збирає волосся, виготовляє перуки, а на вторговані кошти купує необхідне для наших захисників спорядження і хоче вже потроху повертатися до бізнесу своєї мрії.

Читайте також: Історія волонтерства співачки Вікторії Родько

Прямий ефір