Украина наш дом

Деокупація та повернення Криму відбудеться набагато швидше, ніж передбачалося, — Ташева

Таміла Ташева. Скріншот відео: kanaldom.tv

Окупаційна так звана "влада" Криму не в змозі пояснити людям причини спалахів на військових об'єктах півострова. На цьому сьогодні, 23 серпня, в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA акцентувала постійна представниця президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева, інформує "Дом".

"Та реакція, яку ми бачимо з боку країни-окупантки на Крим, на Кримську платформу, на неможливість ними давати реакцію якусь суспільству на території півострова, і пояснення, що ж відбувається в Криму, звісно ж маючи на увазі насамперед назвемо це якісь загоряння біля авіабаз чи інших військових об'єктів, окупанти неспроможні пояснити це людям у Криму. Не можуть захистити себе як окупаційна держава. Тому мені здається, що процес деокупації, процес повернення півострова він буде набагато швидшим, ніж ми навіть припускали", — сказала вона.

Читайте також: Україна повертатиме Крим будь-яким шляхом та без консультацій з іншими країнами, — президент

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд розробляє план відновлення Криму після деокупації півострова. Один із головних пунктів стратегії окреслює концепцію "Крим відкритий для світу", де півострів — новий європейський курорт з новою інфраструктурою.

Читайте також: РФ панічно боїться консолідації всіх країн у питанні деокупації Криму, — Веніславський про Кримську платформу

Прямий ефір