День народження, криза середнього віку і нова пісня: інтерв’ю з фронтменом гурту "ТІК" Віктором Бронюком

Виктор Бронюк. Фото: Facebook

Український гурт "ТІК" існує вже понад 15 років, а його хіти знають майже усі українці. 24 березня музиканту, фронтмену групи "ТІК" Віктору Бронюку виповнюється 42 роки.

Про те, як музикант відзначатиме день народження, чи була у нього криза середнього віку і як пандемія вплинула на життя Віктора Бронюка, дізналися ведучі "Утро Дома" — Юлія Крапівіна і Костянтин Войтенко.

— У вас завтра день народження. Розкажіть, як ви будете його святкувати?

— Я не люблю планувати день народження. Кілька років тому, коли це було можливо, ми з дружиною їхали подорожувати Європою. Минулого і цього року ми не планували подорож, тому що пандемія внесла свої корективи. Тому, напевно, будемо святкувати вдома, у сімейному колі.

— Вам виповнюється 42 роки. Що ви відчуваєте в цьому віці?

— Відчуваю себе саме на свій вік. Коли ти вже можеш не хвилюватися і робити те, що ти хочеш. У тебе вже є для цього можливості, є бажання, я повністю керую своїм часом, своїми бажаннями.

— Чи був у вас такий день народження, про який краще нікому не розповідати?

— Я досить вихована, культурна людина і завжди намагаюся відповідально ставитися до запрошених гостей і не забувати, що це моє свято.

— Як ви провели карантин?

— Ми закінчили будувати басейн удома. Минулого року я виростив дуже класний урожай помідорів. З’їздив з дітьми на море, трошки покаталися.

Бракує гастролей: уявіть собі колектив з 17-річною історією, понад 20 концертів на місяць — і ось вдома, особливо нікуди не виїжджаєш. Якісь зйомки, якісь корпоративи, але зовсім інший графік, зовсім інше життя. Трохи важко було звикнути. Я сумую за обміном енергетикою з глядачем, зі слухачем. Сумую за гастролями.

— За час карантину відкрили в собі якісь нові таланти?

— У мене зараз вдома троє студентів — двоє дітей-школярів і дружина пішла вчитися до університету. Якщо у мене немає ніяких справ і я залишаюся вдома, то зранку приймаю замовлення на обід, подаю за графіком порційно. Знімали кілька блогів. Ще за цей час я став співвласником IT-компанії. Ми розробили мобільний додаток, багатофункціональну систему, яка називається "Дах" — для комунікації, управління та організації процесів у комунальному господарстві.

— Чи є у вас симптоми кризи середнього віку?

— Якщо у тебе є, чим зайнятися — у тебе є захоплення, турботи, якісь щоденні клопоти — то криза не впливає на процес, ти не будеш в неї впадати. Я минулого року, під час карантину, став студентом Західноукраїнської школи авіації, став пілотом малої авіації. Дружина пішла вчитися. Мене особисто криза середнього віку не торкнулася.

У ті моменти, коли у тебе є вільний час, потрібно зробити те, на що зазвичай часу не вистачає. Йти і вчитися.

— А в родині були кризові моменти? Як ви їх проходили?

— У нас у родині є така домовленість: про все, що когось турбує, ми просто спілкуємося. У нас немає заборонених тем. А що стосується кризових моментів, ми за 12 років спільного життя жодного разу не сварилися. У нас не було якогось нерозуміння, тому що, знаєте, можна витратити багато часу і життя на те, щоб тріпати одне одному нерви, а можна просто сісти за чашкою чаю або кави і поговорити, і більше до цього не повертатися. Ми практикуємо такий спосіб спілкування і намагаємося не витрачати час на якісь дурниці і непорозуміння.

— Щодо музичного напрямку, чим ви порадуєте нас найближчим часом?

— Зараз ми саме працюємо над композицією — літньою, динамічною. Хочу зняти відеороботу. Це буде короткометражка. Я виступав режисером наших відеоробіт, мені цікаво знімати не просто якийсь відеоряд, а невеликі фільми. Якщо чекаєте, скоро буде.

Медіа-партнери
Прямий ефір