Украина наш дом

Ціна газу для побутових споживачів України — "Нафтогаз" розповів, якою вона буде взимку

Ілюстративне фото: pixabay.com

Ціна газу для побутових споживачів України протягом опалювального сезону не зміниться і становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це повідомила пресслужба газопостачальної компанії "Нафтогаз України", інформує "Дом".

"Тарифний план "Фіксований" — 7,96 грн/куб. м — діє до кінця квітня 2023 року. Варто зазначити, що ціна незмінна й довоєнна. "Нафтогаз" працює в режимі нон-стоп, щоб безперебійно забезпечити газом кожну домівку, лікарню, садочок, військову частину та інші соціальні об’єкти", — йдеться у повідомленні.

Тож "Нафтогаз" закликав українців сумлінно сплачувати рахунки.

"Пам’ятайте, що кожен сплачений рахунок — підтримка в тилу, крок до перемоги та стабільний опалювальний сезон 2022/2023", — наголосили у газопостачальній компанії.

Читайте також: Опалювальний сезон в Україні — про 4 аспекти підготовки поінформував Шмигаль (ВІДЕО)

Нагадаємо, що на території Донецької області від 23 травня припинено газопостачання у зв'язку з пошкодженням магістрального газопроводу та відсутністю альтернативних джерел блакитного палива.

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко раніше заявляв, що область не вдасться повною мірою забезпечити газом під час опалювального сезону, тому від середини жовтня до середини квітня на її території має залишатися мінімальна кількість людей.

Прямий ефір