Украина наш дом

"Будьте мудрими та готуйтеся": Верещук про евакуацію жителів Донецької області

Ирина Верещук. Фото: minre.gov.ua

Жителів Донецької області готують до евакуації. Про це сьогодні, 28 липня, заявила віцепрем'єр-міністерка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук на своїй сторінці у Facebook, інформує "Дом".

Вона нагадала, що на Донеччині тривають бої. Ворог продовжує цілеспрямовано руйнувати цивільну інфраструктуру: немає газопостачання, можливі проблеми з електро- та водопостачанням. Попереду осінньо-зимовий період.

"Тому людей треба перевозити до більш безпечних регіонів. Особливо жінок, дітей, людей похилого віку, а також хворих і маломобільних", — заявила Верещук.

За словами міністерки, створено штаб, розгортають сили та засоби. Області в центрі та на заході країни готуються приймати українців зі сходу.

Вона вкотре закликала жителів Донеччини евакуюватися.

"Якщо не евакуюєтеся, коли це можливо, потім можете опинитися в ситуації, коли ви без електрики й води, без тепла та зв’язку, без ліків та їжі, під обстрілами, піддаєте себе та своїх близьких смертельній небезпеці. Немає причин так робити. Евакуюйтеся. Вчасно. Тому будьте мудрими та готуйтеся до евакуації", — резюмувала Ірина Верещук.

Читайте також: Будинки, школа, заводи, фільтрувальна станція: російська армія завдала 44 удари по Донеччині (ФОТО)

Нагадаємо, напередодні начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив про організацію наступного етапу евакуації і заявив, що влада "має діяти жорстко, щоб досягти результату".

Прямий ефір