Артем Прима виборов "золото" на ЧЄ з біатлону

Український біатлоніст Артем Прима став чемпіоном Європи, виборовши першість у гонці переслідування з біатлону. Змагання тривають у польському місті Душники-Здруй.

Про це повідомляє телеканал "Дом" із посиланням на пресслужбу НОК.

Артем Прима подолав 12,5 км з трьома штрафними колами на чотирьох вогневих рубежах. На фінішній прямій він на 6,6 секунди випередив спортсмена із Чехії Михала Крчмаржа.

Для українця це вже друга перемога в кар'єрі на офіційних міжнародних стартах. Першу він здобув також на  першості Європи десять років тому  в індивідуальній гонці.

Українець Богдан Цимбал фінішував 17-м, Артем Тищенко - 21-м. Загалом на старт вийшли 57 біатлоністів.

ЧЄ у Душниках-Здруй завершиться 31 січня.

Нагадаємо, "срібло" ЧЄ в індивідуальній гонці з біатлону здобула українка Анастасія Меркушина.