Украина наш дом

90 тис. військових РФ зосереджені на окупованих територіях та біля кордонів України, — розвідка (ВІДЕО)

Російські військові. Фото: 24tv.ua

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони, станом на початок листопада біля кордону України та на тимчасово окупованих територіях Росія зосередила близько 90 тис. військових. Про це повідомляє "Дом".

У Міноборони зазначили, що Москва періодично перекидає та накопичує військові підрозділи, щоб підтримувати напругу в регіоні та чинити політичний тиск на сусідні держави. За даними розвідки, туди входять війська 8-ї та 20-ї армій Південного та Західного військових округів, а також сили та засоби Чорноморського флоту РФ.

"Крім того, поблизу нашого кордону базуються окремі об'єднання та частини 4 та 6 армій Військово-повітряних сил та протиповітряної оборони Повітряно-космічних сил Збройних сил Російської Федерації. На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей розгорнуто та діють два армійські корпуси російських окупаційних військ" , — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, американське видання The Washington Post 31 жовтня опублікувало статтю про загрозливе збільшення кількості військових підрозділів, озброєння та техніки поблизу кордонів України. У статті також наголошувалося, що нинішні маневри спричинили серйозне занепокоєння в урядових колах США та Європи.

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України не підтвердили інформацію про нарощування російських військ поблизу державних кордонів.

Прямий ефір