Украина наш дом

380 млн грн збитків на будівництві підстанції на Луганщині: підозрюються експосадовці "Укренерго"

Фото: Офис генпрокурора

Двом посадовцям держпідприємства оголосили підозру у зловживанні службовим становищем через збитки на понад 380 млн грн під час будівництва підстанції на Луганщині. Про це сьогодні, 24 лютого, повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора України, інформує "Дом".

Колишній начальник департаменту та голова тендерного комітету ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго" умисно створили умови для завищення цін на підрядні роботи під час будівництва підстанції "Кремінська".

"Внаслідок завищення предмету закупівлі та зайвих витрат державній компанії "Укренерго" спричинено матеріальні збитки на суму понад 380 млн грн, що є тяжкими наслідками", — зазначили в Офісі генпрокурора.

Після початку російської агресії у 2014 році підконтрольна українській владі частина Луганщини залишилась відрізаною від єдиної енергосистеми України через пошкодження високовольтних ліній. Тому підстанція "Кремінська" — вкрай важливий об’єкт для забезпечення енергопостачання регіону.

Підстанція "Кремінська" почала працювати у липні 2020 року. Вона є одним з найбільших джерел енергії не тільки для населення, а й для багатьох промислових підприємств Луганщини.

Раніше повідомлялось, що 75 млн євро надасть Франція на модернізацію водоканалу на Луганщині.

Читайте також: "Енергоатом" та "Укргідроенерго" перейшли в управління Кабміну

Прямий ефір