Украина наш дом

3,4 млн ВПО зареєстровано в Україні, уряд всіляко підтримує переселенців у пошуку роботи, — Верещук

Ірина Верещук. Фото: minre.gov.ua

В Україні наразі кількість зареєстрованих від 24 лютого внутрішньо переміщених осіб (ВПО) становить 3,4 млн осіб. Про це повідомила віцепрем'єр-міністерка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук в ефірі національного телемарафону, сьогодні, 25 липня, інформує "Дом" із посиланням на пресслужбу відомства.

За її словами, загалом за 8 років російської військової агресії в Україні з’явилося понад 6,2 млн ВПО згідно з даними Міжнародної організації з міграції (МОМ). Це близько 14% від загального населення України. Значна частина з них — працездатні люди.

Верещук нагадала, що працевлаштування ВПО — одна з ключових тем для уряду.

"Ми всіляко підтримуємо ВПО у пошуку роботи. Це одна з ключових задач влади. Наприклад, діє програма єРобота. За її допомогою вже працевлаштувалися тисячі людей", — заявила Верещук.

За її словами, наразі долучаються також міжнародні структури з програмами створення робочих місць для українців, які мусили покинути свої домівки та залишились без роботи.

Читайте також: Переселенцям з Луганщини надають житло на Рівненщині, є можливість працевлаштування — умови (ФОТО)

Раніше Верещук заявляла, що українці, які опинилися на тимчасово окупованій території, мають використовувати всі можливості, щоб не отримувати російський паспорт.

Прямий ефір