Украина наш дом

24 випадки штаму "Дельта" — у "жовтій" зоні епіднебезпеки ризикує опинитися Львівщина (ВІДЕО)

Иллюстративное фото: depositphotos.com

24 випадки штаму "Дельта" виявили у Львівській області. Медики говорять про початок нової хвилі коронавірусу. Через погіршення ситуації з COVID-19 область найближчим часом може перейти із "зеленої" у "жовту" зону епіднебезпеки, повідомляє "Дом".

Всього 165 нових випадків коронавірусу підтвердили за останню добу у Львівській області. Зростає кількість госпіталізованих і в COVID-відділеннях. Також зафіксували один летальний випадок від штаму "Дельта" — 36-річний чоловік пізно звернувся за медичною допомогою.

"Станом на сьогодні на Львівщині у відділенні реанімації інтенсивної терапії немає жодної людини, яка пройшла повний курс вакцинації — і це теж говорить саме за себе. Дуже важливо підкреслити, жоден з померлих від коронавірусу не вакцинований проти COVID-19", — розповіла керівниця Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я Наталія Іванченко.

Серед нових інфікованих підтверджені 24 випадки штаму "Дельта". Ще 30 зразків направили до київської лабораторії для підтвердження. Лікарі зростання рівня захворюваності коронавірусом пов'язують з початком нового навчального року та бізнес-сезону.

"Ми всі свідомі люди. Ми знаємо, що дуже багато хто був за кордоном, приїхали, потім школа почалася, на роботу люди вийшли, спілкування — це все, звичайно, позначається. Потрібно берегти себе, маски носити, руки мити, вітаміни приймати. Все як завжди", — зазначила мешканка Львова Тетяна.

Медики кажуть — нова хвиля коронавірусу може бути важче, ніж всі попередні. І закликають населення вакцинуватися.

"Сподіваємося, що вакцинація трохи змінить ситуацію на краще. Можливо, якщо в наступні періоди люди відповідально поставляться та будуть вакцинуватися, то у нас тяжкого перебігу захворювання буде менше. І ми спільними зусиллями зможемо побороти ті наслідки, які на сьогодні є", — вважає мешканка Львова Наталя.

Станом на 7 вересня у Львівській області щеплено більше ніж 607 тис. осіб.

Прямий ефір