Украина наш дом

1000 грн за вакцинацію хочуть виплачувати підліткам

Вакцинація підлітків Фото: ap.org

1000 грн хочуть виплачувати українським підліткам 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Окрему програму таких виплат доручив підготувати президент України Володимир Зеленський, інформує "Дом" із посиланням на Офіс президента.

"Президент України Володимир Зеленський під час селекторної наради поставив Кабінету міністрів завдання підготувати окрему програму виплати 1 тис. грн у межах програми "єПідтримка" для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19", — йдеться у повідомленні.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, вже понад 6,7 млн ​​українців подали заявки на отримання 1 тис. за вакцинацію. Наразі гроші виплачують 8 банків-партнерів, ще 15 фінансових установ мають приєднатися до програми.

"На відповідні рахунки українців уже перераховано 6 млрд грн. У межах програми громадяни скористалися 1 млрд грн, з яких на книги було витрачено 35% коштів (кіно — 29%, залізничні квитки — 13%, театри — 12%, спортклуби — 7,5% тощо). Розробляється порядок запровадження категорії "ліки" для повністю вакцинованих людей, яким понад 60 років", — додали в ОП.

Раніше повідомлялося, що в Україні деякі банки почали видавати пластикові картки для отримання 1000 грн за повний пройдений курс вакцинації від коронавірусу в межах програми "єПідтримка". Такі карти вже можна отримати в "Альфа-Банку" та Monobank.

Прямий ефір