Украина наш дом

1 лютого Україна почне використовувати найсучасніші ліки прямої дії від COVID-19, — нардеп

Вакцинація в Україні. Фото: dn.gov.ua

Минулого року Україна підписала контракти на рекордні суми на постачання в Україну ліків, що лише зараз з'явилися, проти COVID-19, країна отримає препарати вже 1 лютого. Про це у програмі "Наосліп" телеканалу "Дом" розповів народний депутат (фракція "Слуга народу"), голова комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

"Ми минулого року законтрактували, і вже 1 лютого країна почне використовувати найсучасніші ліки прямої дії від COVID-19, які лише сьогодні з'явилися у всьому світі. І Україна не чекає, і вже 1 лютого ми отримуємо ці ліки", — наголосив він.

Ліки отримали державну реєстрацію у системі екстреного використання.

"Вони отримали державну реєстрацію в системі екстреного використання, як і Сполучені Штати, як країни Європейського Союзу", — пояснив нардеп.

Повна версія інтерв’ю: Хвилю "омікрону" Україна має пройти набагато легше: інтерв’ю з нардепом Михайлом Радуцьким

Нагадаємо, три тижні поспіль в Україні триває збільшення захворілих на COVID-19. За цей час добова кількість випадків інфікування зросла у сім разів, госпіталізацій — удвічі. Про це 31 січня під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Читайте також: У Верховній Раді вакциновано практично 90%, — Радуцький

Прямий ефір