0: 5 — "Шахтар" програв "Реалу"

Перед матчем. Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" програв мадридському "Реалу" з рахунком 0: 5. Матч третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів відбувся сьогодні, 19 жовтня, в Києві на НСК "Олімпійський", інформує "Дом".

Перед грою "гірники" перебували на останньому місці турнірної таблиці у групі D. Напередодні у "Шахтаря" одна втрата — травму отримав захисник Микола Матвієнко. Повернулися на поле після травм воротар Анатолій Трубін і крайній півзахисник Фернандо.

Рік тому "Шахтарю" вдалося двічі обіграти "Реал". Сьогодні підопічни Роберто Де Дзербі не змогли повторити торішній успіх і заробити очки в груповому етапі Ліги.

Ігрова схема. Ілюстрація: shakhtar.com

Перший м'яч у воротах "гірників" — на 37-й хвилині матчу. Автогол — Кривцов зрізав м'яч в свої ворота після кросу Васкеса в напрямку Бензема. 0: 1.

На 51-й хвилині рахунок — 0: 2. "Реалец" Вінісіус успішно завершив низку передач.

Через 5 хвилин — 0: 3. Вінісіус оформив дубль.

На 65-й хвилині матчу рахунок вже 0: 4 на користь "Реалу".

І на 91-й хвилині підсумковий гол забиває Бензема — 0: 5.